image1 image2 image3 image4
 

SUKCES NASZYCH BIEGACZY!

Pierwszy raz w historii naszej szkoły wzięliśmy udział w Ogólnopolskich Biegach Narciarskich organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy w Katowicach. Ponadto nasi debiutanci zajęli 7 miejsce na 15 szkół! Jest to ogromny sukces naszych zawodników. Rozpiera nas duma, że możemy spróbować czegoś nowego i być w tym całkiem nieźli ... a to dopiero początek. Pobiec w sztafecie na 1400m? To jest wyzwanie, który podjęły: Julia Długi, Anna Chwedoruk, Emilia Piskowska. W skład drużyny wchodzą Karolina Cichoń, Zuzanna Celmer, Natalia Długi, Michał Skorupa, Oliwia Kowalska, Dominika Błasiak, Nikola Wawrzyniak, Martyna Kawalec, Aleksandra Kawalec. Uczniów przygotowała pani Ewelina Kłosek. Dziękujemy trenerowi z  klubu "Ski Team" - Krzysztofowi Skorupie, za cenne wskazówki, rodzicom za wspieranie oraz motywowanie swoich pociech.

 

Ewelina Kłosek

 


ABP

Akcja Komputery za tonery

Bezpieczne wakacje

Certyfikat

2019  Szkoła Podstawowej im. Porucznika Pilota Franciszka Surmy w Gołkowicach  globbers joomla templates