image1 image2 image3 image4
WYCIECZKA KLAS PIERWSZYCH DO DREAM PARKU W OCHABACH

W środę 5 czerwca uczniowie klas Ia i Ib spędzili fantastyczny dzień w Dream Parku w Ochabach. Pogoda nam dopisała, humory też, więc nie mogło być inaczej niż wspaniale!
Na miejscu na nasze dzieci czekało mnóstwo atrakcji. W pierwszej kolejności udaliśmy się do  prehistorycznego oceanarium. Dzieci mogły przenieść się w odległe czasy i poznać gigantycznych mieszkańców głębin, a także doświadczyć przerażającego ataku rekina! Szum wody, nastrojowa muzyka oraz świetnie przygotowana animacja w 3D potęgowały efekt pradawnych głębin.
Następnie udaliśmy się na spacer po parku miniatur gdzie podziwialiśmy m.in. katedrę w Kolonii, piramidy egipskie, bliźniacze wieże z Kuala Lumpur czy most Tower Bridge. Dzięki miniaturowym budowlom, mogliśmy przenieść się w podróż po różnych zakątkach świata. Chwilę później nasze dzieciaki wybrały się do Parku Dinozaurów, gdzie olbrzymie prehistoryczne gady głośno ryczały i poruszały ogonami. Kolejną atrakcją, która wywołała wiele emocji był dom, ale bardzo niezwykły, bo stojący na dachu!
Atrakcjami, które zwieńczyły ten wspaniały dzień były: park linowy, dmuchane zamki, trampoliny i plac zabaw. Pogoda tego dnia była wspaniała, dużo atrakcji i przyjemna atmosfera sprawiły, że humory wszystkim dopisywały, a wycieczkę można uznać za naprawdę udaną!
 
Anita Kurasz, Krzeszowska Katarzyna
 

ABP

Akcja Komputery za tonery

Bezpieczne wakacje

Certyfikat

2019  Szkoła Podstawowej im. Porucznika Pilota Franciszka Surmy w Gołkowicach  globbers joomla templates