Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2016/2017

  • Dwie uczennice otrzymały wyróżnienie  w powiatowym konkursie kolęd i pastorałek: Zuzanna Błatoń z klasy IIIB i Oliwia Zozworek z klasy VIA
  • Uczennica klasy VIA Marta Sitek  zakwalifikowała się do  II etapu  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
  • W wojewódzkim bożonarodzeniowym  konkursie plastycznym „Zapachy Azji” w kategorii bombka praca wykonana przez drużynę zuchów uzyskała wyróżnienie
  • II miejsce w finale powiatowego turnieju „ Z Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" zajęła drużyna chłopców w składzie: Paweł Kaszta IVA, Paweł Łuksza IVA , Karol Łuksza IVA, Artur Oślizło IVB, Mateusz Adamiak IVB, Kacper Czyż IVB, Nikodem Majzner VA, Bartosz Sikora VA, Igor Skrzyszowski VB, Ksawery Wawrzyczny VB, Kamil Sporysz VIB, Jakub Paczos VIB
  • W finale powiatu w tenisie stołowym drużyna chłopców zajęła wysokie IV miejsce (na 14 drużyn): Kamil Sporysz VIB, Jakub Paczos VIB, Igor Skrzyszowski VB. W tym samym turnieju dziewczyny: Patrycja Gruszka VIA, Aleksandra Walter VIA, Wiktoria Kosek VIB zajęły V miejsce ( na 12 drużyn)
  • W powiatowych zawodach „Biegi przełajowe”  na 8 miejscu ( na 21 drużyn) uplasowały się  dziewczęta: Dominika Błasiak IVA,  Patrycja Gruszka VIA, Marcelina Lincner VIA, Martyna Tekieli VA, Nikola Urbaś VB, Jagoda Langer VB, Jessica Grzonka VIB, Emilia Witek VIB, Wiktoria Kosek VIB
  • W powiatowym konkursie szachowym  reprezentacja szkoły zajęła IV miejsce ( na 15 szkół). Uczniowie: Maja Wawrzyczny IVB, Kamil Sporysz VIB, Nikodem Majzner VA, Maksymilian Kras VIB
  • Konkurs Matematyczny dla klas II – III - Sukcesy ucznia klasy IIIC Adama Zozworka: II miejsce w konkursie gminnym, III miejsce w konkursie powiatowym, III miejsce w konkursie wojewódzkim „Z matematyką za pan brat”
  • W Międzyszkolnym Konkursie Historycznym II miejsce zajęła Kamila Kryut VB, zaś III miejsce Aneta Wolak IVA
  • Powiatowy Konkurs Mitologiczny II miejsce uzyskała Oliwia Zozworek VIA
  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Wielkanocna pisanka” - III miejsce Wiktor Majzner IIIB
  • Gminny Turniej Szachowy: I miejsce indywidualnie Lillian Drong VIB, I miejsce drużynowo dziewczyny: Lillian Drong VIB, Maja Wawrzyczny IVB, Marcelina Lincner VIA, I miejsce drużynowo chłopcy: Maksymilian Kras VIB, Kamil Sporysz VIB, Nikodem Majzner VA.
  • Turniej Badmintona - II miejsce w powiecie oraz III miejsce w etapie rejonowym (¼województwa), dziewczyny: Patrycja Gruszka VIA i Wiktoria Kosek VIB, chłopcy: Michał Serwotka VIA i Kamil Sporysz VIB.
  • Gminny konkurs recytatorski : I miejsce Karolina Cichoń VA , II miejsce Wiktoria Masny IIIC, III miejsce Roksana Hejna VIA , wyróżnienie Jagoda Langer VB 
  • Międzynarodowy turniej w piłce nożnej - I miejsce drużyna chłopców w składzie: Paweł Kaszta IVA, Artur Oślizło IVB, Bartosz Sikora VA, Ksawery Wawrzyczny VB, Michał Serwotka VIA, Nathan Drong VIA, Kamil Sporysz VIB, Jakub Paczos VIB. 
  • I miejsce w Gminnym Turnieju Gier i Zabaw  oraz III miejsce w etapie rejonowym zajęły  drużyny w składzie: Kamila Wolak IIIA, Natalia Kłosek IIIA, Kinga Mendrela IIIA, Kacper Polnik IIIA, Mateusz Potysz IIIA,  Faustyna Nawrocka IIIA, Marta Poczobut IIIA, Paweł Grzenia IIIB, Michał Skorupa IIIB, Wiktoria Pankros IIIB, Patrycja Pękała IIIC, Adam Zozworek IIIC, Paulina Langosz IIIC, Paweł Polnik IIC, Dorian Langer IIC. 
  • Gminny Turniej Gier Planszowych  - II miejsce drużynowo: Natalia Kubica IIIA, Liliana Moszczyńska IIIA, Adam Zozworek IIIC, Wiktoria Witek VA, Kamil Sporysz VIB, Jakub Paczos VIB.  
  • Gminny konkurs plastyczny  „Wierszem malowane” -  I miejsce Robert Krentusz IIIC, wyróżnienie Wiktoria Masny IIIC. 

  •  

    Gminny Konkurs ortograficzny - I miejsce Zofia Stabla klasa IIIB. 
  • Gminny konkurs z regionalizmu „ Nasze miejsce na ziemi” - I miejsce drużyna w składzie: Marta Musioł VIA, Maja Kowalska VIB, Łukasz Piecha VIB 

  •  

    Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” - wyróżnienia otrzymali: Kacper Firla  IVA  oraz Adam Zozworek. 
  • Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej  - III miejsce drużyna chłopców w składzie: Michał Serwotka VIA, Nathan Drong VIA, Kamil Sporysz VIB, Ksawery Wawrzyczny VB, Artur Oślizło IVB, Paweł Kaszta IVA, Paweł Łuksza IVA,  Karol Łuksza IVA. 

  •  

    Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego  - I miejsce Kacper Spień VIB, II miejsce Bartosz Sikora VA 
  • Międzynarodowy Turniej Dwóch Ogni – III miejsce drużyna w składzie: Zuzanna Celmer VA, Karolina Cichoń VA, Emilia Piskowska VA, Julia Długi VA, Nikola Urbaś VB, Patrycja Gruszka VIA, Maja Kowalska VIB, Emilia Witek VIB.

 

  Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2015/2016

  • III miejsce w finale Powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego w Tenisie Stołowym Dziewcząt - drużyna w składzie: Wiktoria Kosek klasa Vb, Patrycja Gruszka klasa Va, Wiktoria Tatarczyk klasa VIb
  • Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny II miejsce Marta Musioł klasa Va
  • Międzypowiatowy Konkurs Historyczny - wyróżnienie Hanna Kurdziel klasa VIb
  • Powiatowy konkurs plastyczny "Zaprośmy Anioły do Szkoły - Zakochany Anioł" I miejsce Kinga Błatoń klasa IIIb
  • II miejsce Finał Powiatowy w Badmintona  - Sporysz Kamil klasa Vb, Serwotka Michał klasa Va
  • Finał Rejonowy w Badmintona III miejsce  - Sporysz Kamil klasa Vb, Serwotka Michał klasa Va
  • Międzygminny Konkurs Historyczny I miejsce - Nikodem Majzner klasa Va
  • Gminny Konkurs Ortograficzny II miejsce Kinga Błatoń
  • Powiatowy Konkurs Plastyczny PCKU - Angelika Krentusz
  • Gminny Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt I miejsce
  • Powiatowy Konkurs Plastyczny "Kapliczki małe formy architektury sakralnej" II miejsce Roksana Hejna klasa VIa, wyróżnienie Angelika Krentusz klasa VIb
  • Powiatowy Turniej Gier i Zabawklasa - III miejsce
  • I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Przecinek" - Jagoda Langer klasa VIb, Zuzanna Błatoń
  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym - Michał Skorupa
  • Gminny Konkurs Piosenki II miejsce Oliwia Zozworek klasa Va, II miejsce Maja Wawrzyczny klasa IIIb, III miejsce Zuzanna Błatoń klasa II

 

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2014/2015

  • III miejsce w eliminacjach gminnych 5 Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii chłopców klas młodszych
  • I miejsce w eliminacjach gminnych 5 Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii dziewcząt klas młodszych
  • III miejsce w eliminacjach gminnych 5 Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii dziewcząt klas starszych
  • I miejsce w Gminnym wyścigu kolarski - drużynowo Szkoła Podstawowa w Gołkowicach
  • Wyścig kolarski - etap gminny  w kategorii chłopców z klas IV: II miejsce Michał Papierok, III miejsce Łukasz Brzoza, w kategorii chłopców z klas V: II miejsce Paweł Twardzik, III miejsce Wojciech Syrek
  • I miejsce w Gminnym Turnieju Gier i Zabaw klas II-III
  • Joanna Drabiniok z klasy VIa zakwalifikowała się do etapu rejonowego w konkursie z języka polskiego
  • Patryk Pająk z klasy VIa w II Etapie Konkursu Interdyscyplinarnego "Odkrywamy średniowiecze
  • Konkurs plastyczny "Tradycje górnicze" - I miejsce Paulina Stabla klasa VIb
  • III miejsce Powiatowy i Rejonowy Turniej Gier i Zabaw klas II-III
  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Wielkanocna kartka" - I miejsce Zofia Mendrela klasa Ia
  • II Gminny Konkurs Matematyczny dla klas III - III miejsce Zuzanna Celmer klasa IIIa
  • Gminny Konkurs Recytatorski - I miejsce Zofia Stabla klasa Ib, Oliwia Polnik klasa IIa, Karolina Cichoń klasa IIIa, Roksana Hejna klasa IVa, Hanna Kurdziel Klasa Vb
  • Gminny konkurs z regionalizmu "Nasze miejsce na ziemi" - II miejsce Joanna Drabiniok, Martyna Masny Łukasz Zniszczoł klasa VIa
  • Bieg Między Pomnikami III miejsce - Wojciech Syrek klasa VIb
  • Gminny Turniej Tańca - I miejsce drużyna w składzie: Julia Łuksza klasa Va, Joanna Drabiniok klasa VIa, Martyna Masny klasa VIa, Hanna Grabiec klasa VIa, Dorota Czyż klasa VIa

 

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2013/2014

 
  • Turniej Piłki Nożnej o Puchar Premiera Donalda Tuska - etap gminny: II miejsce drużyna chłopców.
  • Gminny Turniej o Puchar Wójta Gminy Godów w Piłce nożnej: I miejsce drużyna chłopców.
  • Wyścig kolarski - etap gminny w kategorii dziewcząt z klas V: II miejsce Paulina Stabla, III miejsce Martyna Masny, w kategorii chłopców z klas V: II miejsce Łukasz Sikora.
  • Gminny Turniej Gier i Zabaw : I miejsce drużyna z klas IIa i IIb oraz I miejsce drużyna z klas IIIa i IIIb
  • Gminny Turniej Szachowy: I miejsce Zofia Mencewicz
  • Gminny Turniej Recytatorski "Przecinek": I miejsce Karolina Cichoń
  • Gminny Turniej Ortograficzny "Mistrz Ortografi": I miejsce Marta Musioł
  • Gminny Konkurs Historyczny: III miejsce Jagoda Salamon
  • Gminny Konkurs Piosrnki: I miejsce Martyna Masny
  • Gminny Konkurs z Regionalizmu "Nasze miejsc na Ziemi": III miejsce Zofia Mencewicz, Zuzanna Telega, Natalia Zelner
  • Gminny konkurs plastyczny "Kartka Bożonarodzeniowa" pod patronatem posła na Sejm RP Krzysztofa Gadowskiego, Wójta Gminy Godów Mariusza Adamczyka - w kategorii klas I-III: I miejsce Oliwia Kowalska kl. Ia, II miejsce Piotr Witek kl. Ia, w kategorii klas IV-VI: I miejsce Marta Oślizło kl. VIa, II miejsce Zofia Mencewiczk kl. VIa, III miejsce Dawid Czapnik kl. IVa
  • Powiatowy konkurs "Kapliczki małe formy sakralne": II miejsce Laura Zając - formy płaskie, III miejsce Laura Zając - formy przestrzenne

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2012/2013

  • Wyścig kolarski - etap gminny: I miejsce w kategorii dziewcząt z klas VI - Kinga Grzegoszczyk; III miejsce w kategorii chłopców z klas V - Karol Wieczorek
  • Turniej Piłki Nożnej o Puchar Premiera Donalda Tuska - etap gminny: I miejsce drużyna dziewcząt
  • III miejsce w gminnym turnieju koszykówki
  • Mini Turniej Piłki Nożnej - etap gminny: II miejsce drużyna chłopców
  • Gminny Turniej Gier i Zabaw : I miejsce drużyna z klas IIa i IIb oraz I miejsce drużyna z klas IIIa i IIIb
  • Paweł Wawrzyczny - zwycięzca w castingu do roli tytułowej w musicalu "Mały książę" w Teatrze Muzycznym w Gliwicach
  • Gminne Zawody w Tenisie Stołowymm - II miejsce drużyna chłopców, I miejsce indywidualnie Martyna Warło kl. VIa
  • II miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym "Magiczna Gwiazdka" - Joanna Drabiniok kl. IVa
  • Gminny konkurs plastyczny "Kartka Bożonarodzeniowa" pod patronatem posła na Sejm RP Krzysztofa Gadowskiego, Wójta Gminy Godów Mariusza Adamczyka - w kategorii klas I-III: I miejsce Aleksandra Walter kl. IIa, II miejsce Jakub Kłosek kl. IIIa, w kategorii klas IV-VI: I miejsce Kinga Grzegoszczyk kl. VIa, III miejsce Paulina Karasek kl. IVa
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej "Sing Along" - Paweł Wawrzyczny kl. IVa
  • Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego z Elementami Historii - Joanna Serwotka kl. VIa
  • Laureat Matematyki z Elementami Przyrody - Mateusz Spień kl. VIb
  • III miejsce w Gminnym Halowym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt
  • Gminny Konkurs Recytatorski "Przecinek": I miejsce Natalia Adamiak kl. IIIa, wyróżnienie: Marta Ptaszyńska kl. Ib, Roksana Hejna kl. IIa
  • Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny: I miejsce Natalia Kordylewicz kl. IIIa, III miejsce Karolina Białecka kl. IIIb
  • III miejsce drużynowo w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczo-Ekologicznym: Maja Kowalska kl.IIb, Kacper Spień kl. IIb, Ahgelika Krentusz kl.IIIb
  • II miejsce drużyna chłopców w Gminnym TurniejuPiłki Nożnej Halowej
  • III miejsce drużyna dziewcząt w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej Halowej
  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie profilaktycznym (plastycznym) "W niewoli nałogów" - Paulina Rudol, Marta Kłosek, Dawid Lubszczyk
  • II miejsce drużynowo w Gminnym Konkursie "Wiedzy o Unii Europejskiej Dzieci Europy" - Patryk Witek kl. IVb, Mateusz Spień kl. VIb, Paweł Herman kl. VIb
  • Gminny Konkurs "Biegi między pomnikami": I miejsce Mateusz Nowacki kl. Vb,I miejsce Sławomir Dorda kl. Via, II miejsce Wiktoria Stabla kl. VIa, III miejsce Sebastian Potysz kl. Va, III miejsce Martyna Warło kl. VIa
  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Dzięki rozliczeniom z e-deklaracjami spędzisz więcej czasu ze swymi dzieciakami" - Paulina Rudol kl. VIb
  • II miejsce w Międzygminnym konkursie ortograficznym "Zdobywca Złotego Pióra" - Aleksandra Kras kl. VIb
  • III miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Gwary "Pogodomy po naszymu" - Martyna Warło kl. VIa
  • II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego - Joanna Serwotka kl. VIa
  • I miejsce w Gminnym Festiwalu Piosenki - Oliwia Halfar kl. VIa
  • Gminny Konkurs na prezentację multimedialną ?Segregując dzisiaj-jutro będzie lepsze! - kampania edukacyjno-informacyjna w zakresie gospodarki odpadami w gminie Godów? - I miejsce Marta Kłosek kl. VIb, II miejsce Patryk Pająk kl. IVb

 

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2011/2012

 

  • Turniej Mini Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Godów - I miejsce
  • Finał Województwa Śląskiego "Turniej Orlika o Puchar Donalda Tuska" - III miejsce
  • Rejonowy Konkurs Biblijny - I miejsce Rafał Kłosek
  • Wojewódzki Konkurs Biblijny - VIII miejsce Rafał Kłosek
  • Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej "Sing Along" - laureaci: Paweł Wawrzyczny i Martyna Masny
  • III Międzygminny Konkurs Kolęd i Pastorałek - II miejsce Paweł Wawrzyczny, III miejsce Martyna Masny
  • laureat Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego z Elementami Historii - Rafał Kłosek
  • finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego z Elementami Historii - Aleksandra Kras
  • Gminny Konkurs Recytatorski - I miejsce Paweł Wawrzyczny, I - miejsce - Oliwia Halfar, I - miejsce Justyna Brzoza

 

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2010/2011

  • Turniej Mini Piłki Nożnej o Puchar Donalda Tuska - I miejsce
  • Turniej Mini Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Godów - I miejsce
  • Finał Województwa Śląskiego "Turniej Orlika o Puchar Donalda Tuska" - III miejsce
  • Powiatowy Turniej Gier i Zabaw - III miejsce
  • Gminny Turniej Gier i Zabaw - I miejsce
  • Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym etam powiatowy - I miejsce Olaf Czyż, III miejsce Piotr Syrek
  • Okręgowy Konkurs Informatyczno-Ekologiczny "Pi razy Eko 2011 - domowa ekologia w liczbach" - Laureat Kamil Rusek
  • Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas II-III - III miejsce Zofia Mencewicz
  • Gminny Konkurs Ekologiczny "Zmagania z przyrodą" - II miejsce ( Zofia Mencewicz, Natalia Zelner, Paweł Tatarczyk )
  • Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" - wyróżnienie Zofia Mencewicz, Mateusz Spień
  • Gminny Plastyczny Konkurs Pożarniczy - II miejsce Marta Krzyształa, III miejsce Paulina Retelewska
  • Powiatowy Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy - V miejsce Rafał Kłosek, Katarzyna Gojowy
  • Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego - V miejsce Rafał Kłosek
  • Gminny Konkurs Recytatorski - I miejsce Natalia Adamiak, Ió miejsce - Paweł Wawrzyczny
  • Gminny Turniej Szachowy - III miejsce Aleksander Herman, Daria Potracka
  • II Szkolny Festiwal Piosenki Gminy Godów - III miejsce Marta Kłosek, Paweł Wawrzyczny, wyróżnienie Martyna Masny

 

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2009/2010

  • Gminny Turniej Mini Piłki Nożnej - III miejsce
  • Powiatowe zawody "Biegi Przełajowe - VII miejsce
  • Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Godów - II miejsce
  • Gminny Turniej Gier i Zabaw - II miejsce
  • Międzyszkolny Konkurs Informatyczny - I miejsce Karolina Mendrela
  • "eTwinning współpraca szkół" - II miejsce Artur Sojak
  • Powiatowy Konkurs Biblijny - II miejsce Jacek Stokowy, IV miejsce Rafał Kłosek
  • Powiatowy Turniej Gier i Zabaw - III miejsce
  • Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia - Polskiego Czerwonego Krzyża - III miejsce Karolina Mendrela
  • Finalista Konkursu Interdyscyplinarnego - Jacek Stokowy
  • Gminny Turniej Szachowy - II miejsce
  • Gminny Konkurs Ortograficzny klas II-III - II miejsce Joanna Serwotka
  • Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas II-III - III miejsce Zofia Mencewicz
  • Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny - I miejsce
  • Gminny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej "Dzieci Europy" - III miejsce
  • Gminny Konkurs Przyrodniczy - I miejsce

 

 

2018  Szkoła Podstawowej im. Porucznika Pilota Franciszka Surmy w Gołkowicach  globbers joomla templates