ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

II półrocze 2016/2017 .

 

Zajęcia pozalekcyjne w wersji pdf

 

1.    

Ewa Chmiel

praca z uczniem

kółko gier i zabaw

I

I

czwartek 11.45- 12.30

poniedziałek 12.40 - 13.25
( co 2 tyg. )

2.    

Aneta Domagała

kółko j. francuskiego

praca z uczniem

kółko mat-pol

IIA

piątek 8.55 - 9.40

wtorek 12.40 - 13.25

wtorek 11.45 - 12.30

3.    

Katarzyna Krzeszowska

praca z uczniem

kółko komput./matem.

IIB

czwartek  11.45 - 12.30

wtorek 9.45 - 10.30

4.    

Justyna Wrodarczyk

kółko j. angielskiego

praca z uczniem

IIC

czwartek 10.40 - 12.30

środa 12.40 - 13.25

5.    

Anita Kurasz

praca z uczniem

kółko taneczne

IIIA

IIIA

piątek 11.45 - 12.30

poniedziałek 15.15- 16.00

6.    

Sylwia Adamczyk

praca z uczniem

kółko plastyczne

IIIB

czwartek 10.40 -11.25,
piątek 15.20 - 16.05

czwartek 15.20 - 16.05

7.    

Izabela Ucher

praca z uczniem

zajęcia plastyczne

IIIC

IIIC

poniedziałek 10.40 - 11.25

poniedziałek 15.20 - 16.05

8.    

Gabriela Kurpińska

zajęcia taneczne

IIIB

poniedziałek 11.45 - 12.30

9.    

Anna Bierońska

kółko teatralne

Va

środa 13.30 - 14.15

10.           

Justyna Wasińska

kółko matematyczne

 

 

przygot. do konkursu

IVA

VIAB

VB

 

wtorek 15.20 - 16.05

wtorek 14.25 - 15.10

poniedziałek 8.00 - 8.45

poniedziałek 14.25 - 15.10

11.           

Elżbieta Krzysztofczyk - Kosek

praca z uczniem - język polski

kółko dziennikarskie

IVA, IVB VIB,
VB

wtorek 8.55 - 9.40
poniedziałek 14.25 - 15.10
wtorek 13.30 - 14.15
środa 13.30 - 15.10

12.           

Alicja Thomas

kółko przyrodnicze

IV - VI


czwartek 13.30 - 14.15

czwartek 14.15 - 15.00

 

13.           

Krystyna Kelner

zajęcia artystyczne

IV - VI

poniedziałek 13.30 - 14.15
czwartek 13.30 - 14.15 

14.           

Leszek Herman

kółko języka angielskiego

 IVA, IVB

VA, VB

VIA, VIB

poniedziałek 13.30 - 14.15

środa 13.30 - 14.15

poniedziałek 14.25 - 15.10

15.           

Mateusz Andrzejuk

kółko historyczne

IVA, IVB

VA, VB

poniedziałek 13.30 - 14.15

wtorek 14.25 - 15.10

16.           

Ewelina Kłosek

SKS

IV - VI

wtorek 15.10 - 17.30

17.           

Robert Głowa

UKS, SKS

IV - VI

wtorek 14.30 - 16.00

18.           

Maria Kiełkowska

kółko profilaktyczne

"Kumpel OK"

V-VI

 środa 14.25 - 15.10

19.           

Ewelina Baranek

kółko religijne

"Dobre słowo"

III- VI

środa 16.00 - 17.00

20.           

Maria Ranoszek

praca z uczniem

 

raz w miesiącu  
poniedziałek 8.00 - 8.45

21.           

Daniel Ferek

kółko biblijne

 

sobota  16.00 - 17.00

22.           

Edyta Bebek

kółko matematyczne

IVB

VA

czwartek 13.30 - 14.15

wtorek 13.30 - 14.15

23.

Beata Bienia

praca z uczniem
kółko czytelniczo-teatralne

VIA

VIA

czwartek 14.25 - 15.10

wtorek 12.40 - 13.25

24.           

Teresa Błasiak

klub przyjaciół Biblioteki i książki

I - VI

wtorek 8.45 - 9.45

lub w dowolnym terminie uzgodnionym z zainteresowanymi

 

25.

Dorota Lerch

gry i zabawy logopedyczne

IIIa
IIIC

raz w miesiącu poniedziałek 10.40 - 11.10

26.

Karolina Durka

zuchy

I-IV

czwartek 13.30 - 14.15

 

 

 

2018  Szkoła Podstawowej im. Porucznika Pilota Franciszka Surmy w Gołkowicach  globbers joomla templates